Movavi Video Editor Plus 2020

Obecnie każdy z nas, jeżeli tylko chce może tworzyć profesjonalne filmy, wystarczy do tego komputer i odpowiednie oprogramowanie, czyli edytor video. Na rynku dostępnych są dziesiątki, jeśli nie setki tego rodzaju programów, my dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć taki, który jest odpowiedni zarówno do amatorskich zastosowań, jak i do tworzenia profesjonalnych treści video. Na myśli oczywiście mamy Movavi Video Editor Plus 2020.

Wsparcie procesu kreacji

Wspomniany program stworzony został z myślą o wszystkich tych użytkownikach, którzy lubią dzielić się ze światem swoją pasją, jaka by ona nie była. Dlatego też najnowsza wersja pozwala na szybkie stworzenie krótkiego klipu z podglądem muzycznym i w jakości 4K w kilka chwil. Program zaimplementowane ma narzędzie do bezpośredniego umieszczania stworzonych filmów na platformie YouTube, Vimeo czy też na Facebooku. Dlatego też wszelkiego rodzaju teledyski, videoblogi oraz inne materiały video, mogą docierać do odbiorców, tak szybko, jak zażyczy sobie tego twórca.

Mnogość dostępnych narządzi oraz opcji wspomaga proces tworzenia i pozwala na realizowanie nawet najśmielszych pomysłów, przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalnego charakteru całości. Do dyspozycji mamy filtry, ogromne możliwości tworzenia oraz edycji napisów, oraz własnej ścieżki dźwiękowej.

Dla początkujących filmowców ciekawym rozwiązaniem są z pewnością znajdujące się w zestawie z oprogramowaniem gotowe podkłady muzyczne, animacje oraz naklejki tematyczne. Natomiast bardziej zaawansowani użytkownicy z pewnością docenią możliwość stosowania ogromnej ilości plików audio, video oraz graficznych, gdyż Movavi Video Editor Plus 2020 obsługuje gigantyczną bibliotekę multimediów.

Funkcjonalny interfejs i przejrzysty obszar roboczy

Cała aplikacja jest przemyślana, a przestrzeń robocza pozwala na wygodne i praktycznie rozmieszczenie najważniejszych w danej chwili materiałów, warstw czy też funkcji, dlatego też praca z tym oprogramowaniem od samego początku jest łatwa, a zaznajomienie się z jej możliwościami nie trwa długo.

Także rozmieszczenie oraz oznaczenia poszczególnych przycisków i opcji jest intuicyjne i nie wymaga długiej nauki. Od razu można przystąpić do tworzenia vlogów, krótkich reportaży lub profesjonalnie wyglądających teledysków. Wszystko to dzięki oprogramowaniu firmy Movavi, które za ułamek ceny innych produktów tego rodzaju oferuje taką samą funkcjonalność.

Jeżeli jesteśmy już przy cenie, to dodajmy, iż program ten można nabyć na bardzo atrakcyjnych warunkach w sklepie Vebo.pl, wystarczy przejść pod adres https://www.vebo.pl/movavi-video-editor-plus. Natomiast pod adresem https://www.vebo.pl/movavi znajdują się inne doskonałe produkty developera znanego z tworzenia zaawansowanych technicznie i funkcjonalnych programów do obróbki szerokiej gamy plików multimedialnych.

Decydując się więc na zakup Movavi Video Editor Plus 2020, mamy pewność, iż trafi do nas produkt wysokiej jakości, pozwalający na zrealizowanie wszystkich naszych kreatywnych założeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here