Rejestracja domeny

0
1338

Rejestracja własnej domeny to jedna z podstawowych kwestii na etapie zakładania własnej strony internetowej. Domena to nic innego jak nazwa naszej strony, czyli adres, który wpisujemy w przeglądarkę internetową, najczęściej z rozszerzeniem .pl.

Domeny internetowe

Zakup domeny jest absolutną podstawą, podobnie jak zakup odpowiedniego hostingu. Hosting to inaczej serwer, na którym przechowywane są dane naszej strony internetowej. Bez niego nie ma możliwości, aby strona działała. Bardzo ważne jest to, aby hosting był wyposażony w certyfikat SSL. Często tego typu certyfikat wiąże się z dodatkowymi kosztami, jednak wiele firm oferuje darmowy certyfikat Let’s Encrypt, który również stanowi ciekawe rozwiązanie. Kolejną ważną kwestią jest znajomość obsługi WordPressa, czyli narzędzia służącego do zamieszczania oraz edycji treści na stronie. Aktualnie w związku z rozwojem technologicznym oraz wzrostem popularności branży e-commerce, na rynku powstaje całe mnóstwo firm oferujących usługi z zakresu rejestracji domeny oraz hostingu.

Zanim podejmiemy decyzję o zakupie własnej domeny warto dokładnie przeanalizować rynek, aby wybrać najlepszą, najbardziej opłacalną opcję. Jeśli zastanawiasz się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową, to bardzo dobrym rozwiązaniem są tanie domeny na kru.pl. Koszt domeny z najpopularniejszym rozszerzeniem .pl rozpoczyna się już od 9.89 zł za rok, co stanowi naprawdę atrakcyjną cenę. Rejestracja domen internetowych w kru.pl jest bardzo prosta.

Wystarczy tylko zakupić domenę i połączyć ją z posiadanym już hostingiem. Jeśli nie posiadamy żadnego serwera, do którego możemy podpiąć domenę, to firma kru.pl oferuje również usługi w tym zakresie. Na kru.pl możemy nabyć hosting w bardzo korzystnej cenie, ponieważ najtańszy hosting WordPress kosztuje około 10 złotych za rok użytkowania. Jest on wyposażony w darmowy certyfikat Let’s Encrypt oraz posiada pojemność 25 GB. Usługi oferowane przez kru.pl stanowią bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które myślą o założeniu swojej własnej strony internetowej.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here