Lampa ze zdjęciem. Postaw na prezenty personalizowane!

0
688

Żyjemy w czasach kultury obrazkowej, nastawionej na indywidualizm. Internet sprawił, że egocentryzm hula. Wszystko jest produktem, również nasze prywatne życie. Kreatywność jest w cenie! Warto się nad tym zastanawiać, w jaki sposób świat pełen gadżetów wpływa na naszą świadomość, co w nim jest dobre a co złe? Jaki jest ich przekaz?

Wyjątkowy prezent – Lampa nocna ze zdjęciem

Bardzo popularne stały się w ostatnich latach prezenty personalizowane. Zdjęcie, które jest dla nas ważne możemy umieścić na kubku, kalendarzu, koszulce bawełnianej, torbie, breloku, lampce nocnej – dodając ulubiony cytat, czyjąś mądrą sentencję lub słowa życzeń. Lampa ze zdjęciem na prezent może przypominać chwile, które chcemy pamiętać wiedząc, że dla obdarowanej osoby też są dobrym wspomnieniem, Gadżety można spersonalizować dowolnym projektem, ilustracją i nadać im jedyny w swym rodzaju rys indywidualizmu. Dzięki intuicyjnemu edytorowi online mamy zapewnioną dobrą zabawę przy wybieraniu ulubionych kolorów, czcionek i obrazków. Bardzo ciekawym i ładnym elementem dekoracyjnym w pokojach dzieci mogą być lampki personalizowane ze zdjęciami z rodzinnych wakacji lub imienne skarbonki z mądrym cytatem. Kubki to doskonałe rozwiązanie w miejscu pracy, gdzie codziennym problemem są nieumyte naczynia po porannej kawie.

Zamówienia hurtowe

Mogą dotyczyć takich miejsc jak lokale gastronomiczne, szkoły, internaty, zakłady pracy. Kubek z logo firmy kojarzy każdy z nas, wciąż ten pomysł dobrze się sprzedaje. Przy zamówieniach hurtowych można liczyć na rabaty – im większą ilość drobiazgów zamawiamy, tym większy rabat! Dekoracyjne lampki z pomysłowym logo mogą być bardzo ciekawym elementem aranżacji wnętrza klimatycznej kawiarni, herbaciarni, cukierni. Jeśli lubimy styl minionych czasów warto poszukać zdjęć lub ilustracji archiwalnych, które nie są blokowane prawami autorskimi. Breloki do kluczy można rozdawać uczestnikom jakichś spotkań promocyjnych. Przy składaniu zamówień online niezbędne jest zaufanie, dlatego warto sprawdzić ile lat firma świadcząca takie usługi działa na rynku i jaką ma opinię. Wanapix.pl/lampa-ze-zdjeciem-lampki-personalizowane – sprawdź jak to działa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here