Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs – metoda 1:1, wszystko co musisz o niej wiedzieć!

Wiele kobiet zastanawia się nad przedłużeniem rzęs metodą 1:1. W dzisiejszym artykule postanowiliśmy skupić się na opisaniu powyższej metody oraz przedstawić Wam przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Jeśli interesują Was nasze poradniki, zachęcamy do zapoznania się z innym artykułem, który zdradza, jak znaleźć sprawdzonego podologa w swoim mieści → http://www.omni-group.pl/szukasz-sprawdzonego-podologa-w-warszawie-sprawdz-to-zanim-zadzwonisz-do-przyjaciolki-2/, to lektura, która wbrew pozorom przyda się każdemu! Wracając do rzęs, sprawdźmy jak wygląda zabieg u specjalisty i kto może sobie na niego pozwolić.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 – na czym polega?

Zabieg ten ma za zadanie perfekcyjnie wydłużyć i podkręcić rzęsy bez sztucznego efektu. Jego zaletą jest fakt, że daje naturalny wygląd i po jego wykonaniu, nie trzeba tuszować rzęs! Aczkolwiek warto wspomnieć, że stosowanie maskary nie jest zabronione.

Podejrzeliśmy, jak wykonuje się rzęsy w Rzeszowie z wykorzystaniem metody 1:1 i zadaliśmy stylistkom kilka kluczowych pytań, na które odpowiedź z pewnością Cię zainteresuje.

Jak wygląda zabieg?

Stylistka na początku wizyty przeprowadzi z Tobą wywiad, zapyta o to, jakie efekty Cię interesują i na czym Ci najbardziej zależy. Następnie zweryfikuje stan Twoich naturalnych rzęs oraz dobierze rodzaj sztucznych włosków, dostosowując je do potrzeb oraz wymogów zdrowotnych. Przyklejając specjalne plastry tuż pod dolną linią powiek, rozpocznie rozczesywanie oraz rozdzielanie naturalnych włosków. Na tym etapie dogłębnie sprawdza stan naturalnych rzęs. Następnie rozpoczyna doczepianie sztucznych włosków w stosunku 1:1, zachowując ostrożność, aby nie przykleić sztucznego włoska zbyt blisko skóry. Cały zabieg trwa nawet do 2 godzin, stylistka wykonuje go z ogromną precyzją, dobierając długość oraz skręt do rysów twarzy, stanu zdrowia naturalnych rzęs oraz uwzględniając oczekiwania klientki.

Czy każdy może wykonać zabieg?

Niestety nie każdy może wykonać zabieg metodą 1:1. Wymogiem jest dobry stan zdrowia naturalnych rzęs. Kobiety, które mają zbyt rzadkie lub też nie mają w ogóle naturalnych rzęs, nie mogą poddać się zabiegowi tą metodą. Nie oznacza to jednak, że np. kobiety po chemioterapii nie mogą skorzystać z innych metod.

Czy przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest niebezpieczne dla rzęs?

Zabieg ten nie niszczy rzęs, jest w pełni bezpieczny i co najciekawsze, najlżejszy ze wszystkich metod. Jest to metoda idealna, ponieważ nie obciąża zbytnio naturalnych włosków i z uwagi na brak bezpośredniego kontaktu sztucznych rzęs ze skórą, nie wywołuje alergii.

Należy jednak pamiętać, że bezpieczeństwo tego zabiegu jest uwarunkowane doświadczeniem stylistki. Zabieg przedłużania rzęs wymaga ogromnej precyzji i dużego doświadczenia.

Moment.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here