Przyjęcie w ogrodzie

W czasie pandemii koronawirusa, kiedy rząd wprowadza kolejne obostrzenia, wielce ryzykowne jest rezerwowanie restauracji w celu organizacji hucznego przyjęcia. Może warto, aby takie wydarzenie mogło odbyć się w prywatnym ogrodzie? Dzisiaj z powodzeniem przygotujesz zielony teren dla gości bez względu na charakter imprezy.

Skorzystaj z usług ekspertów

Bez problemu wyposażysz ogródek w niezbędne elementy, które będą wpływać na komfort zaproszonych. Możesz wynająć stoły wraz z zastawą stołową, namioty eventowe na wypadek niesprzyjającej pogody, dmuchańce dla najmłodszych, a nawet catering wraz z obsługą kelnerską. Jeśli chcesz, firma zajmująca się dekoracjami, stworzy z Twojego ogrodu iście baśniową krainę. Tak naprawdę Ty udostępniasz jedynie teren, wszelkimi innymi kwestiami zajmą się profesjonaliści.

Przyjęcie w ogrodzie – kiedy warto?

Chrzciny, komunie, rocznice ślubu, urodziny, a może impreza z okazji awansu? Tak naprawdę w ogrodzie zorganizujesz każdego rodzaju wydarzenie z udziałem gości. Jeśli dysponujesz pokaźnym terenem, bez problemu zrobisz w ogrodzie nawet wesele.

Oczywiście, weź pod uwagę, że klimat imprezy na świeżym powietrzu jest zawsze nieco bardziej swojski i luźny, aniżeli ten w eleganckiej restauracji. Z powodzeniem urządzisz jednak w ogrodzie nawet firmowy bankiet, jeśli tylko zadbasz o odpowiednie wyposażenie i elementy dekoracyjne. Nie ma jednak wątpliwości, że najlepsze imprezy w ogródku to biesiady grillowe.

Jedyną przeszkodą dla wydarzeń organizowanych w ogrodach może być pogoda. Takie imprezy najczęściej robi się wiosną albo latem, w dni słoneczne i bezchmurne wieczory. Oczywiście, zawsze warto wypożyczyć namioty eventowe, które ochronią przed ewentualnym deszczem, natomiast największa frajda jest wtedy, gdy czas można spędzać na świeżym powietrzu.

Impreza w ogrodzie – zalety

Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na organizację imprezy okolicznościowej we własnym ogródku? Na terenie zielonym jest swobodniej, jest więcej miejsca dla gości, aniżeli na sali restauracyjnej. Co więcej, koszty organizacji takiego wydarzenia są znacznie niższe. Nie musisz przecież zamawiać cateringu, dla małej liczby gości z powodzeniem przyrządzisz smakowite dania samodzielnie. Impreza we własnym ogródku nie jest też ograniczona czasowo, dzięki czemu zabawa z przyjaciółmi może trwać do białego rana.

Możesz zapewnić szereg atrakcji dla gości. Basen, leżaki, plac zabaw dla dzieci z trampoliną, animacje czy pokaz sztucznych ogni, tak naprawdę wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Jedyną wadą takiego rozwiązania jest konieczność sprzątania po imprezie, natomiast dzisiaj są i na to korzystne rozwiązania. Zawsze można zamówić catering z obsługą kelnerską, a na biesiadzie grillowej serwować dnia na papierowej, jednorazowej zastawie. Wiele zależy oczywiście od charakteru imprezy, natomiast usługi firm eventowych są dzisiaj na tyle rozbudowane, że bez problemu udaje się zorganizować wydarzenie w ogródku w pełnym komforcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here