Namiot handlowy dla Twojego biznesu

0
1767

Sezon sprzedaży odbywającej się na wolnym powietrzu praktycznie się nie kończy. Latem jest popularną formą zarobku i jednocześnie reklamy, zwłaszcza kiedy ma miejsce podczas różnorodnych imprez tematycznych, odbywających się w miastach. Zimą, choć w nieco ograniczonej formie, również występuje, zwłaszcza jako jarmark Bożonarodzeniowy. Dlatego każdy, kto planuje brać udział w tego typu sprzedaży, powinien zaopatrzyć się w odpowiedni namiot handlowy.

Namiot handlowy – podstawowe informacje potrzebne przed zakupem

Jest to ten typ namiotu, który charakteryzuje się wyjątkowo prostą konstrukcją. Zazwyczaj składa się tylko z aluminiowego stelaża, na którym rozpięty jest dach. Czasami mogą do tego zostać dodane także ścianki boczne, nie jest to jednak konieczne.

Najprostsze namioty handlowe są jednobarwne, choć oczywiście istnieje możliwość nadrukowania na nich wybranego motywu. Może to być szczególnie istotne dla osób, które namiotu będą używały podczas regionalnych imprez, na których spotyka się wielu wystawców i ustawia na przykład wzdłuż jednego deptaku. W tym przypadku nadruk tematyczny da wyrazistą podpowiedź odwiedzającym, z jakimi towarami mogą się spotkać na konkretnym stoisku.

Przykładowo, jeśli sprzedajesz zabawki dla dzieci, to wiadomo, że Twoimi głównymi klientami będą rodzice, prowadzący swoje pociechy na spacer. Warto w takim przypadku zainwestować w namiot z nadrukiem przedstawiającym dziecięce motywy. Mogą to być na przykład bohaterowie znanych bajek.

Z kolei, jeśli Twoje towary będą bardziej uniwersalne, grono potencjalnych nabywców poszerzy się, więc nadruk również powinien być tematycznie dopasowany do asortymentu. Dzięki niemu uzyskasz reklamę i natychmiastowe skojarzenie Twojej firmy z produktami, które za sprawą wizualizacji zapadnie klientom na dłużej w pamięć.

Namiot handlowy – parametry

Decydując się na zakup namiotu handlowego, warto wybrać ten, który odznaczać się będzie stabilną konstrukcją, wytrzymałością na warunki atmosferyczne i żywymi kolorami na a drukowanych motywach. Dlatego szczególnie polecane są produkty marki Inventini, która specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów sprzedażowych, reklamowych i eventowych.

Długoletnie doświadczenie sprawia, że w ofercie Inventini znajdują się namioty, które spełniają najwyższe oczekiwania i odznaczają się ogromną funkcjonalnością. Produkowane są w kilku rozmiarach, ich konstrukcja wsparta jest na aluminiowym, wytrzymałym stelażu oraz pokryta dachem z poliestru. Zostały wyposażone w systemy ułatwiające rozkładanie, a także możliwość regulacji wysokości, by idealnie dostosować osłonę do potrzeb danego użytkownika. Dodatkowymi udogodnieniami są bezpieczne kliki oraz możliwość regulacji napięcia dachu.

W ofercie firmy dostępne jest czternaście kolorów pokrycia dachowego, na którym dodatkowo może zostać wykonany nadruk w technologii wytrzymałego druku cyfrowego. Jest on przy tym odporny na działanie słońca i innych warunków atmosferycznych, a także ekologiczny, co potwierdził certyfikat OEKO-TEX. Dzięki tym wszystkim zaletom, decydując się namiot marki Inventini otrzymasz gwarancję najwyższej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here