Radca prawny czy adwokat

W opinii społeczeństwa radca prawny i adwokat to dwa różne zawody. Jest w tym trochę prawdy, lecz nie do końca. Radca prawny tak samo jak adwokat może reprezentować klienta przed sądem rodzinnym, sądem administracyjnym czy nawet przed trybunałem konstytucyjnym. Widać więc wyraźnie, że główna różnica tkwi w nazwie zawodu. Oczywiście są jeszcze inne różnice, ale zupełnie nieistotne z punktu widzenia odbiorcy usług prawnych. Jedynie klient biznesowy, który może zatrudnić radcę prawnego na etacie a adwokata tylko na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Tak, że gdy masz kłopoty i potrzebujesz by ktoś reprezentował twoje interesy przed sądem lub urzędem możesz wybrać usługi radcy prawnego. Jeżeli mieszkasz w trójmieście możesz wpisać w wyszukiwarkę adres radcaprawny-trojmiasto.pl i cieszyć się usługami na najwyższym poziomie. Usługi świadczone przez radcę prawnego w niczym nie odbiegają od poziomu usług adwokata. Radcy prawni Gdynia mogą nie tylko reprezentować klienta przed sądem czy sporządzać pisma procesowe lub uczestniczyć w jego imieniu w mediacjach i negocjacjach, ale również prowadzić windykację należności.

Szeroki wachlarz usług, które świadczy Gdynia – radca prawny oraz doświadczony zespół zapewnia wysoką jakość realizacji spraw. Tutaj nie odejdziesz bez porady zawsze będziesz przyjęty z należnym szacunkiem.

Radcy prawni Gdynia to także fachowa obsługa klientów biznesowych, dla których oferujemy kompleksowe usługi. Przygotujemy profesjonalnie pisma procesowe i urzędowe. Przygotujemy dogłębne analizy umów i opinii. Poprowadzimy w twoim imieniu spory sądowe. Prowadzenie biznesu ze wsparciem naszej kancelarii jest znacznie uproszczone.

Jeżeli borykanie się z sądami w sprawach karnych, cywilnych, skarbowych jest zmorą twojej firmy, a klienci wytykający błędy w umowach prawdziwą plagą, nie masz innego wyjścia jak skontaktować się z nami.

Kancelaria radców prawnych w Gdyni to doświadczony zespół i ponadprzeciętna skuteczność. Jedyne co musisz zrobić to otworzyć przeglądarkę internetową i wpisać radcaprawny-trojmiasto.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here