Blog o SEO

Polacy coraz częściej ulegają pokusom Black Friday. Jak pokazują badania, aż 53% z nas planuje zrobić zakupy świąteczne właśnie w ten dzień wielkich wyprzedaży i promocji. Chociaż w Black Friday faktycznie można trafić na dobre okazje, to jednak szczególnie w tym okresie trzeba pamiętać, że sklepy nie urządzają wyprzedaży i promocji z uwagi na swoich klientów, tylko po to aby opróżnić magazyny i wypełnić je nowymi towarami. A przecież znacznie lepiej, jeśli skupimy się na czymś innym. Uwzględnimy bardziej jakość danego towaru. Tak warto jest czynić także wtedy gdy poszukujemy pewien blog w Internecie. Może to być blog o konkretnej tematyce, jak SEO i Pozycjonowanie stron www, Praca zdalna i Biznes online, Rozwój, WordPress i tworzenie stron www czy podobne. Możliwe, że chcemy się w tych tematach podszkolić i wiedzieć, jak zarabiać przez internet, na przykład pracując zdalnie. To wszystko jest możliwe.

Blog o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online i Zarabianiu przez Internet nr 1 w Polsce to JakSieRozwijac.pl, do którego warto jest zaglądać. Dzięki niemu można się naprawdę sporo nauczyć. Poświadcza to już setki tysięcy użytkowników każdego miesiąca. I kilka tysięcy uczestników kursów online.

Czy korzystam z Black Friday w celu promocji moich kursów online i książek?

Marketingowy stosują wiele sztuczek sprzedażowych, dzięki którym kupujemy towary jakich wcale nie potrzebujemy, lub po cenie nie różniącej się wcale od ceny standardowej produktu. W Polsce promocje w Black Friday nie są spektakularnie duże. Najczęściej kupujemy elektronikę i ubrania.

Przechadzając się po galerii i widząc wielkie banery z informacjami o promocji, jest większe prawdopodobieństwo odwiedzenia takiego sklepu i dokonania zakupu. Widząc takie informacje na witrynach sklepowych, czujemy silną presję kupienia czegoś.

Jak działa na innych hasło “wyprzedaż”

Dlatego w dzisiejszych czasach nie ma już takich sklepów, które nie poinformowałyby by nas o nadchodzących rabatach z powodu Black Friday.

Ważne jest to aby zauważyć, że przeceny na Czarny Piątek dotyczą tylko poszczególnych towarów w danym sklepie, często jest to około 40% asortymentu. Dlatego widząc wielki czerwony napis ”OKAZJA”, miejmy się na baczności i pamiętajmy, że tylko niektóre towary podlegają przecenom.

Zdradliwe zestawy, to kolejny haczyk. Sprzedawcy uwielbiają nam wciskać więcej niż potrzebujemy. Kiedy przeanalizujemy sobie kwoty jakie wydawaliśmy na dane rzeczy przed Black Friday, uświadomimy sobie jak niewiele udało nam się zaoszczędzić.

Innym sposobem sprzedawców na wyciągnięcie od nas z promocji jak najwięcej, to tani produkt w połączeniu z drogim. Pamiętajmy, aby zawsze przyglądać się cenom naklejonym na towar. Jeżeli nasze zakupy zdrożały nagle przy kasie, mamy prawo żądać sprzedaży towaru po cenie przedstawionej na panelu, na jakim się znajdował. Dlatego warto pamiętać, aby podczas szaleństwa zakupowego w Czarny Piątek kupować z uwagą i czujnością.

Ja jednak nie stosuje takiej promocji Black Friday i Cyber Monday na moim blogu. Otóż ceny są stałe i dzięki temu jestem fair wobec wszystkich dawnych i nowych uczestników moich kursów online i osób, które decydując się czytać moje książki. Jedynie subskrybenci mojego bloga mogą liczyć na czasami minimalne promocje(ale nie są one nie wiadomo jak duże).

Co robię poza blogowaniem? Pozycjonowanie firmy w Internecie

Jestem również właścicielem marki CopywriterExpert, która zapewnia swoim różne usługi pozycjonowania. Mowa tutaj na przykład o skutecznym pozycjonowaniu stron firmowych w wyszukiwarce Google, w Google Maps, na Facebooku oraz na serwisie ogłoszeniowym OLX.

Ostatnio oferujemy swoim Klientom usługę pozycjonowania ich stron firmowych za jedyne 500 zł netto, a w tym wliczone jest promocja w Google, prowadzenie i promocja wizytówki Google Maps, prowadzenie i rozwój fanpage firmowego na Facebooku oraz utworzenie i zarządzanie wyróżnionymi ogłoszeniami na OLX w kategorii „Usługi”. Dzięki temu zwiększamy ilość Klientów, która dociera do naszych Klientów. Wszyscy są więc zadowoleni.

Zapraszamy więc na blog, gdzie dzielimy się bogactwem materiałów w tematach, w których bardzo dobrze się czujemy. I będziemy wdzięczni za skorzystanie z naszej oferty pozycjonowania stron firmowych. Mogą Państwo skorzystać bądź polecić nas swoim bliskim krewnym i przyjaciołom, który nie ogarniają zbytnio Internetu, a chcą rozwijać swój biznes lokalny bądź krajowy. My w tym już pomożemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here